صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24

موضوع: نسخه اورجینال یعنی از سی دی یا کاست شرکتی یا فایل های استدیویی

اخراجی

نسخه اورجینال یعنی از سی دی یا کاست شرکتی یا فایل های استدیویی

دوستان و عزیزان وقتی میگم همیشه سعی کنید کیفیت اورجینال گوش بدید یعنی غیر این کیفیت که داری نویز و صدایی اضافه هست باعث خوردی اعصاب و کم تحملی میشود تا جایی که میتونید سی دی اورجینال رو تهیه کنید یا کاست اورجینال
    [فقط کسانی که در سایت عضو شده اند قادر به مشاهده لینک ها هستند عضویت در سایت کمتر از 1 دقیقه ست. برای عضو شدن در سایت کلیک کنید...] [فقط کسانی که در سایت عضو شده اند قادر به مشاهده لینک ها هستند عضویت در سایت کمتر از 1 دقیقه ست. برای عضو شدن در سایت کلیک کنید...] [فقط کسانی که در سایت عضو شده اند قادر به مشاهده لینک ها هستند عضویت در سایت کمتر از 1 دقیقه ست. برای عضو شدن در سایت کلیک کنید...]

2. 6 کاربر مقابل از mazyarahmadi20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mazyarahmadi20 نمایش پست ها
    دوستان و عزیزان وقتی میگم همیشه سعی کنید کیفیت اورجینال گوش بدید یعنی غیر این کیفیت که داری نویز و صدایی اضافه هست باعث خوردی اعصاب و کم تحملی میشود تا جایی که میتونید سی دی اورجینال رو تهیه کنید یا کاست اورجینال

سلام دوست عزیز. جسارتا یک سوال داشتم از شما. مدتی هست تاپیک ها و پست های شما رو که میبینم فقط از داشتن سی دی های ارجینال صحبت میکنید و از ارتباط نزدیکتون با خواننده ها میگید
    توی این پست هم که تصاویری از سی دی هایی که دارید قرار دادید
    بهتر نیست شما هم همچون کاربرهای فعال دیگه مثل صابر, حمید و.... این سی دی هارو با کیفیت wav به امیر بدی تا اون هم در اختیار کاربران قرار بده تا همه استفاده کنن
    گذاشتن عکس و ارتباط با فلان خواننده کمکی به انجمن نمیکنه. هرکس به اندازه وسع خودش میتونه کمک بزرگی به انجمن بکنه, حتی اگر ناچیز باشه
    باز هم معذرت میخوام اگر جسارتی کردم. فقط خواستم نظرم رو گفته باشم
    موفق باشید
    *̡͌l̡*̡̡̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡*̡͌l̡*̡̡ ̴̡*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡*̡͌l̡*̡̡̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡*̡͌l̡*

: .ılı.——Volume——.ılı.
    :
    : Min- – – – – – – – – – -●Max

4. 12 کاربر مقابل از guitar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط guitar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. جسارتا یک سوال داشتم از شما. مدتی هست تاپیک ها و پست های شما رو که میبینم فقط از داشتن سی دی های ارجینال صحبت میکنید و از ارتباط نزدیکتون با خواننده ها میگید
    توی این پست هم که تصاویری از سی دی هایی که دارید قرار دادید
    بهتر نیست شما هم همچون کاربرهای فعال دیگه مثل صابر, حمید و.... این سی دی هارو با کیفیت wav به امیر بدی تا اون هم در اختیار کاربران قرار بده تا همه استفاده کنن
    گذاشتن عکس و ارتباط با فلان خواننده کمکی به انجمن نمیکنه. هرکس به اندازه وسع خودش میتونه کمک بزرگی به انجمن بکنه, حتی اگر ناچیز باشه
    باز هم معذرت میخوام اگر جسارتی کردم. فقط خواستم نظرم رو گفته باشم
    موفق باشید
    دوست عزیز ارشیوی من البوم های داخل کشوری هست و دو البوم کم دارم دو البوم رو پیدا کنم ارشیوم تکمیل شه رایگان در اختیار میذارم اگه دقت کنید کمیاب ها رو هم تو انجمن گذاشتم

6. 6 کاربر مقابل از mazyarahmadi20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

اخراجی
    [فقط کسانی که در سایت عضو شده اند قادر به مشاهده لینک ها هستند عضویت در سایت کمتر از 1 دقیقه ست. برای عضو شدن در سایت کلیک کنید...]

8. کاربر مقابل از mazyarahmadi20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر جدید
    سلام و خسته نباشید .... داداش من خیلی وقته دنبال آلبوم امیر کهکشان هستم و این آلبوم رو پیدا نکردم ... الان تو اسکرینات دیدم ... اگه تونستی این آلبومو ریپ کنی و بزاری ممنون میشم....

اخراجی
    [فقط کسانی که در سایت عضو شده اند قادر به مشاهده لینک ها هستند عضویت در سایت کمتر از 1 دقیقه ست. برای عضو شدن در سایت کلیک کنید...]

11. کاربر مقابل از mazyarahmadi20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

اخراجی

13. کاربر مقابل از mazyarahmadi20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر جدید

اخراجی

16. کاربر مقابل از mazyarahmadi20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر جدید
    دوست عزیز خواهش می کنم اگه تو آرشیوت آلبومهای طعنه خشایار اعتمادی و تا همیشه امیر کریمی رو هم داری قرار بده چون کیفیت موجود این آلبوم ها تو نت اصلا قابل شنیدن نیست.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)